SKLEP W GOOGLE

SKLEP W GOOGLE

Napewno już zauważyłeś, że jak wpiszesz w wyszukiwarce nazwę produktu, którego szukasz to oprócz linków do sklepów internetowych, wyświetlają Ci się poszczególne produkty, a po ich kliknięciu zostajesz przekierowany do sklepu internetowego. Gwarantuje Ci to zwiększenie sprzedaży.

Jedyne co musisz posiadać to sklep internetowy i produkty, które będą się pojawiać po wpisaniu zapytania do wyszukiwarki Google !

Czym jest sklep Google?

 

Bardzo często szukając jakiegoś konkretnego produktu w Google poza samymi linkami, które prowadzą nas do konkretnej strony internetowej, pojawiają się również produkty, jak w przykładzie poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadanie swoich produktów, które pojawiają się graficznie w wyszukiwarce google, jest fantastyczne dla sklepów internetowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie kupują oczami. 

Co więcej, bardzo często szukamy „tego konkretnego” produktu, a jeśli zobaczymy go od razu po wpisaniu frazy, to najprawdopodobniej go kupimy.

 

I co najważniejsze ! Płacisz TYLKO wtedy, kiedy Klient przekieruje się na Twój produkt. Jeżeli jesteś zainteresowany - zadzwoń ! Z chęcią przygotujemy dla Ciebie strategie i rozważymy najlepsze opcje dla Twojego biznesu.   

sklep google